Presidente Partido Popular de Ourense
Ourense Ten Presidente 2019
Programa Electoral 2015 - 2019
Congresos Locais
Congresos Locais 2016
XVI Congreso Partido Popular de Ourense
XVII Congreso Partido Popular de Ourense
XVI Congreso Partido Popular de Galicia
XV Congreso Partido Popular de Galicia
XVIII Congreso do Partido Popular
Revista Populares Ourense
Escola de ver‡n
Presidente Partido Popular de Ourense
Facebook

Blog

 Data, horario e lugares de votación para a elección de precandidatos/as e compromisarios/as

Imprimir ppou - 27-Xuño-2018 - 12:07:07 


O pasado 20 de xuño convocáronse, tal e como establece o regulamento para o XIX Congreso Nacional Extraordinario do Partido Popular, as asembleas de votación, tanto para a elección de precandidatos/as á presidencia nacional do PP, como para a elección (no caso de ser necesaria) dos/as compromisarios/as que asistirán representando ao Partido Popular de Ourense ao Congreso a desenvolver en Madrdid os días 20 e 21 de xullo.

Unha vez rematado o prazo para que os afiliados/as solicitaran a súa inscrición no censo de votantes á elección  de precandidato/a á presidencia nacional, establécense as mesas de votación que se recollen a continuación, tendo en conta as sedes (xuntas locais) de afiliación das persoas solicitantes. 

Lembramos, que a votación terá lugar o vindeiro 5 de xullo entre ás 09:30 horas e ás 20:30 horas nos lugares que se facilitan e que é indispensable para votar, o terse inscrito neste proceso e levar o DNI ou pasaporte que acredite fielmente a identidade do/a afiliado/a.


VOTACIÓNS PARA A ELECCIÓN DE PRECANDIDAT@ Á PRESIDENCIA NACIONAL DO PARTIDO POPULAR



1.- O día 5 de xullo en horario de 09:30 á 20:30 horas celebrarase a votación.

 2.- Disporase en cada local dunha única urna para a votación á/ao precandidato/a á presidencia nacional.


 

Os/as afiliados/as previamente inscritos/as (así como os/as compromisarios/as natos/as, no caso de que os haxa) para participar nesta elección que pertenzan ás Xuntas Locais de: Allariz, Baños de Molgas, Paderne de Allariz e Xunqueira de Espadanedo.



 

Os/as afiliados/as previamente inscritos/as (así como os/as compromisarios/as natos/as, no caso de que os haxa) para participar nesta elección que pertenzan ás Xuntas Locais de: Bande, Lobios e Muíños.



 

Os/as afiliados/as previamente inscritos/as (así como os/as compromisarios/as natos/as, no caso de que os haxa) para participar nesta elección que pertenzan ás Xuntas Locais de: Beariz, Boborás, Carballiño (O), Maside, Punxín, e San Cristovo de Cea.



 

Os/as afiliados/as previamente inscritos/as (así como os/as compromisarios/as natos/as, no caso de que os haxa) para participar nesta elección que pertenzan ás Xuntas Locais de: Porqueira, Rairiz de Veiga, Sandiás, e Xinzo de Limia.



 

Os/as afiliados/as previamente inscritos/as (así como os/as compromisarios/as natos/as, no caso de que os haxa) para participar nesta elección que pertenzan ás Xuntas Locais de: Amoeiro, Barbadás, Coles, Esgos, Nogueira de Ramuín, Ourense (todos os distritos da cidade), Pereiro de Aguiar (O), San Cibrao das Viñas, Taboadela, e Toén.



 

Os/as afiliados/as previamente inscritos/as (así como os/as compromisarios/as natos/as, no caso de que os haxa) para participar nesta elección que pertenzan ás Xuntas Locais de: Arnoia (A), Carballeda de Avia, Castrelo de Miño, Cortegada, Leiro e Ribadavia.



 

Os/as afiliados/as previamente inscritos/as (así como os/as compromisarios/as natos/as, no caso de que os haxa) para participar nesta elección que pertenzan ás Xuntas Locais de: Castro Caldelas, Parada de Sil, San Xoán de Río, Teixeira (A) e Vilariño de Conso.



 

Os afiliados/as previamente inscritos/as (así como os/as compromisarios/as natos/as, no caso de que os haxa) para participar nesta elección que pertenzan ás Xuntas Locais de: Bola (A), Cartelle, Celanova, Merca (A), Pontedeva, Quintela de Leirado, e Ramirás.



 

Os/as afiliados/as previamente inscritos/as (así como os/as compromisarios/as natos/as, no caso de que os haxa) para participar nesta elección que pertenzan ás Xuntas Locais de: Barco de Valdeorras (O), Carballeda de Valdeorras, Larouco, Rúa (A), Rubiá, Veiga (A) e Vilamartín de Valdeorras.



 

Os/as afiliados/as previamente inscritos/as (así como os/as compromisarios/as natos/as, no caso de que os haxa) para participar nesta elección que pertenzan ás Xuntas Locais de: Gudiña (A), Mezquita (A), Monterrei, Verín, e Viana do Bolo.



Suscíbete:
Redes Sociales: